Pn - Pt 7:00 - 15:00 biuro@profixer.pl masz pytaniezadzwoń 506 129 159

Sprzedaż, serwis, wynajem

Serwis drukarek i kserokopiarek

Jako firma z 10 letnim doświadczeniem jesteśmy w stanie podjąć się między innymi serwisu kserokopiarek i serwisu faksów oraz innych urządzeń biurowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezawaryjne działanie urządzeń biurowych w Państwa firmie, a także dokładamy wszelkich starań, by serwis kserokopiarek cyfrowych i innych urządzeń biurowych cechował się komfortowymi i atrakcyjnymi warunkami współpracy. Zapewniamy dojazd do uszkodzonego urządzenia, nowe i regenerowane części zamienne oraz wstępną wycenę przed naprawą. W razie potrzeby zapewnimy urządzenie zastępcze. Wspieramy klientów naszym rzetelnym doradztwem i doświadczeniem. Oferta obejmuje nie tylko serwis kserokopiarek i drukarek, ale także serwis niszczarek do dokumentów, serwis ploterów wielkoformatowych oraz pozostałych urządzeń wielofunkcyjnych.

Rozbudowana propozycja serwisu

Oferta naszego serwisu kserokopiarek, drukarek i innych urządzeń wielofunkcyjnych obejmuje nie tylko standardowe doradztwo i wsparcie techniczne, ale także montaż i uruchomienie. Co ważne poprowadzimy profesjonalne szkolenia z użytkowania sprzętu biurowego – pokażemy, jak należy obsługiwać maszyny, którymi dysponujemy na co dzień. Zajmiemy się okresowymi przeglądami, w przypadku  potrzeby, usuniemy awarię. Zapewniamy zarówno serwis faksów i drukarek w okresie gwarancji, jak i pogwarancyjne usługi naprawcze. Oprócz usług serwisu oferujemy również sprzedaż kserokopiarek cyfrowych i drukarek.

Zgłoszenia serwisowe przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 mailowo biuro@profixer.pl  bądź telefonicznie pod nr. Telefonu 506 129 159

 

Czas reakcji serwisu do 24h