Ricoh MP C3001 – czy warto? | Opis drukarki Ricoh MP C3001
Pn - Pt 7:00 - 15:00 biuro@profixer.pl masz pytaniezadzwoń 506129159

Sprzedaż, serwis, wynajem

Charakterystyka drukarki ricoh mp c3001

Charakterystyka drukarki ricoh mp c3001

Kserokopiarka Ricoh Aficio MP C3001 to wielofunkcyjne urządzenie, które doskonale nadaje się do zastosowań biurowych. Opcje zaawansowane technologicznie oferują nie tylko kolorowe wydruki w najwyższej jakości, ale także funkcję kolorowego skanera. Optymalny stosunek jakości do ceny sprawia, że urządzenie to jest chętnie wykorzystywane w biurach, w których szybkość obiegu dokumentów ma istotne znacznie.

Czym wyróżnia się Ricoh MP C3001?

  1. Unikalna wszechstronność wykorzystania. Wielofunkcyjne urządzenie Ricoh MP C3001 pełni jednocześnie funkcję drukarki, skanera, kopiarki i faksu. Połączenie niezbędnych w każdym biurze funkcji czterech urządzeń w jednym sprzęcie pozwala nie tylko zmniejszyć koszty i zwiększyć wydajność wykonywanych czynności, ale także ograniczyć ilość wykorzystywanej przestrzeni. Inwestycja w urządzenie wielofunkcyjne to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich lokali. Warto również zwrócić uwagę na kompatybilność sprzętu z aplikacją App2Me.
  2. Duża produktywność operacyjna. Ricoh MP C3001 charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i produktywnością operacyjną. Kolorowe kopie drukowane są z prędkością 30 stron na minutę, a czas nagrzewania urządzenia to zaledwie 27 sekund. Pierwsza kopia czarno-biała zostanie wydrukowana w przeciągu niecałych 7 sekund! Digitalizacja papierowych dokumentów odbywa się natomiast z prędkość 51 obrazów na minutę. Tak duża szybkość i niezawodność działania pozwala znacząco usprawnić obieg dokumentów w firmie. Rozdzielczość drukowania za pomocą Ricoh MP C3001 to 1200 dpi, a kopiowania 600 dpi.
  3. Intuicyjna obsługa i łatwe sterowanie. Ricoh MP C3001 sterowany jest za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego LCD. Posiada automatycznie odwracający podajnik dokumentów. Urządzenie może skanować bezpośrednio do poczty e-mail lub wskazanych folderów na komputerze. Posiada możliwość podłączenia do sieci LAN. Dysk twardy można swobodnie zabezpieczyć za pomocą funkcji nadpisywania i szyfrowania SSL. Pliki można zapisywać w formacie PDF, JPG lub TIFF.
  4. Praca na różnorodnych nośnikach. Standardowa kaseta na papier obsługuje formaty od A6 do A3. Przystosowana jest do współpracy z papierem o niemal dowolnej gramaturze, mieszczącej się w przedziale od 60 do 216 g/m2, a na tacy ręcznej aż do 265 g/m2. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w każdym przypadku możliwy jest automatyczny druk dwustronny DUPLEX. W urządzeniu można zainstalować od dwóch do czterech szuflad na papier.
  5. Najniższe zużycie energii w swojej klasie. Kserokopiarka Ricoh MP C3001 spełnia restrykcyjne normy środowiskowe i charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii, co zmniejsza ilość emitowanego CO2 do atmosfery. To sprawia, że urządzenie jest nie tylko ekologiczne i przyjazne na środowiska naturalnego, ale także oszczędne w eksploatacji. Możliwość ograniczenia bieżących kosztów użytkowania to niewątpliwa zaleta tego modelu. Pobór mocy w trybie uśpienia jest wyjątkowo niski, a toner maksymalnie wydajny. Warto również wskazać na możliwość ustalenia limitów wydruków, co pozwala dodatkowo zoptymalizować zarządzanie kosztami.
Call Now Button