Pn - Pt 7:00 - 15:00 biuro@profixer.pl masz pytaniezadzwoń 506129159

Sprzedaż, serwis, wynajem

Drukarki poleasingowe

Zaoszczędzenie na zakupie nowej drukarki, najczęściej wiąże się z kupieniem modelu słabszej jakości. Jeżeli szukamy połączenia doskonałych parametrów pracy w przystępnej cenie, doskonałym rozwiązaniem są drukarki poleasingowe.

Dlaczego warto kupić drukarkę poleasingową?

Drukarki poleasingowe to urządzenia praktycznie nowe
Zaletą zakupu drukarki poleasingowej jest krótki czas użytkowania maszyny. Firmy spłacają leasing w okresie dwóch, trzech lat – istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że trafimy na nowoczesną drukarkę w niskiej cenie.

Drukarki poleasingowe są wydajne
Większość z nas chce, aby nowa drukarka była nie tylko przystępna cenowo, ale również niedroga w utrzymaniu. Niestety nie zawsze można połączyć ze sobą te dwa aspekty. Sposobem na to jest zakup drukarki poleasingowej – firmy wybierają urządzenia drogie i wydajne, później zastępują je nowymi, a stare sprzedają.

Drukarki poleasingowe to produkty serwisowane
Leasing to umowa cywilnoprawna zawierana między leasingodawcą a leasingobiorcą. Do czasu spłaty leasingu, drukarka jest własnością leasingodawcy, a leasingobiorca ma obowiązek ją serwisować – właśnie dlatego drukarki poleasingowe cechuje znakomity stan techniczny.

Jakie drukarki poleasingowe znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy drukarki używane, które sprawdzą się w każdym domu lub firmie. Urządzenia cechuje znakomita jakość wydruku i natychmiastowa gotowość do pracy.

Oferta obejmuje:

drukarki poleasingowe Ricoh – kolorowe i monochromatyczne,
drukarki poleasingowe Konica Minolta – kolorowe i monochromatyczne.

Staraliśmy się, aby opisy produktów zawierały wszystkie niezbędne informacje. Jeżeli jednak chciałbyś dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie pomożemy!