fbpx
Pn - Pt 7:00 - 15:00 biuro@profixer.pl masz pytaniezadzwoń 506129159

Sprzedaż, serwis, wynajem

Naprawa oraz serwis drukarek i kserokopiarek

Jako firma z 10 letnim doświadczeniem jesteśmy w stanie podjąć się między innymi naprawy kserokopiarek, drukarek laserowych, faksów oraz innych urządzeń biurowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezawaryjne działanie sprzętu biurowego w Państwa firmie, a także dokładamy wszelkich starań, by naprawa drukarek laserowych czy kserokopiarek cyfrowych i innych urządzeń biurowych cechowała się komfortowymi i atrakcyjnymi warunkami współpracy. Zapewniamy dojazd do uszkodzonego urządzenia, nowe i regenerowane części zamienne oraz wstępną wycenę przed naprawą. W razie potrzeby zapewnimy urządzenie zastępcze. Wspieramy klientów naszym rzetelnym doradztwem i doświadczeniem. Oferta obejmuje nie tylko serwis kserokopiarek i drukarek (laserowych i innych), ale także, ploterów wielkoformatowych, niszczarek do dokumentów oraz pozostałych urządzeń wielofunkcyjnych.

Rozbudowana propozycja serwisu

Oferta naszego serwisu kserokopiarek, drukarek i innych urządzeń wielofunkcyjnych obejmuje nie tylko standardowe doradztwo i wsparcie techniczne, ale także montaż i uruchomienie. Co ważne poprowadzimy profesjonalne szkolenia z użytkowania sprzętu biurowego – pokażemy, jak należy obsługiwać maszyny, którymi dysponujemy na co dzień. Zajmiemy się okresowymi przeglądami, w przypadku potrzeby, usuniemy awarię. Zapewniamy zarówno serwis faksów i drukarek w okresie gwarancji, jak i pogwarancyjne usługi naprawcze. Oprócz tego rodzaju usług oferujemy również sprzedaż nowoczesnych urządzeń biurowych.

Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 mailowo biuro@profixer.pl, bądź telefonicznie pod numerem 506 129 159.

Czas reakcji serwisu do 24h