Poleasingowe kserokopiarki monochromatyczne marki Ricoh - oferta
Pn - Pt 7:00 - 15:00 biuro@profixer.pl masz pytaniezadzwoń 506129159

Sprzedaż, serwis, wynajem

Poleasingowe kserokopiarki monochromatyczne marki Ricoh

Podstawową korzyścią z zakupu kserokopiarki jest niski koszt wydruku. Statystyki wskazują, że użytkowanie kserokopiarki może być o dwa razy tańsze niż codzienne korzystanie z drukarki. Niestety ceny kserokopiarek nie należą do najniższych i zakup urządzenia to bardzo duży wydatek. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, przygotowaliśmy ofertę monochromatycznych kserokopiarek poleasingowych, w których znajdziesz znakomite urządzenia Ricoh.

Nasz asortyment to czarno – białe kserokopiarki w różnych formatach. Maszyny łączą w sobie funkcjonalność i świetny, nowoczesny wygląd. Czytelny interfejs użytkownika umożliwia łatwą obsługę kopiarki. Parametry wydruku dostosowujesz do własnych potrzeb – istnieje możliwość druku naprzemiennego, skanowania dokumentów, wysyłania ich e – mailem. Szczególnie polecamy model Ricoh MP 2852 – największą zaletą maszyny jest natychmiastowa gotowość do pracy i znakomita czytelność kopii.

Używane kserokopiarki Ricoh cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów. Wśród ich zalet należy wymienić:
• dobry stosunek jakości do ceny,
• doskonały stan techniczny,
• niskie koszty wydruku,
• idealną jakość kopii.

Maszyny sprawdzą się zarówno w szkołach, jak i w niewielkich biurach czy dużych, znakomicie prosperujących firmach. Niezależnie od ilości i częstotliwości wykonywanych kopii, chętnie doradzimy rozwiązanie, które usprawni obieg dokumentów w Twojej firmie. Zapraszamy do współpracy!

Call Now Button