Niszczarki do papieru | Sprzedaż niszczarek do dokumentów
Pn - Pt 7:00 - 15:00 biuro@profixer.pl masz pytaniezadzwoń 506129159

Sprzedaż, serwis, wynajem

Sprzedaż niszczarek do dokumentów

Jako firma zajmująca się sprzedażą najwyższej jakości kserokopiarek, ploterów i drukarek, w swoim asortymencie posiadamy sprawdzone niszczarki do dokumentów. Są niezbędnym wyposażeniem każdego biura, a coraz częściej klienci indywidualni zgłaszają się do nas po niszczarki do papieru na użytek domowy. Pozwalają w prosty sposób zniszczyć dokumenty zawierające dane osobowe, ale również zmniejszyć objętość generowanych odpadów. Papier zniszczony w niszczarce zajmuje mniej miejsca niż wyrzucony do kosza w formie zwiniętej kulki. Posiadamy niszczarki do papieru wolnostojące lub mocowane do kosza.

Na cenę niszczarki do dokumentów wpływa wiele parametrów. Czym się kierować, wybierając niszczarkę do dokumentów do użytku biurowego? Najważniejsze jest przeznaczenie urządzenia i sposób jego eksploatacji. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na:

 

  • ilość osób korzystających z urządzenia,
  • wielkość, rodzaj i gramatura niszczonego papieru,
  • dzienna eksploatacja urządzenia,
  • wielkość kosza,
  • poziom hałasu i energooszczędność.

 

Czy warto zakupić niszczarkę do dokumentów?

Niszczarka do dokumentów stanowi jeden z podstawowych urządzeń biurowych i jest równie ważna co zakup drukarki czy kserokopiarki. Pozwala zniszczyć ważne dokumenty firmowe oraz dane teleadresowe czy zakupowe klientów. Jest to niezwykle ważne w dobie wprowadzenia takich ustaw jak ochrona danych osobowych czy RODO. Niszczarki do dokumentów mogą mieć różny rozstaw nożyc, dzięki czemu mogą niszczyć dokumenty na bardzo małe kawałki. Niektóre modele są energooszczędne i nie wydają nadmiernych hałasów, dzięki czemu nie przeszkadzają pracownikom w biurze i nie generują wysokich rachunków za prąd. Zapraszamy!

 

Call Now Button